سه شنبه ٣٠ مهر ١٣٩٨ - 
1 2
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده

پیام تسلیت رئیس دانشکده به مناسبت رحلت حضرت امام خمینی(ره) و سالروز قیام ۱۵ خرداد

دکتر فروزان آتش زاده  رئیس دانشکده در پیامی، ۱۴ خرداد سالروز درگذشت حضرت امام خمینی(ره) و 15 خرداد را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشکده، متن پیام به شرح زیر است:
 
ماه خــــرداد در تاریخ پرفراز و نشیب ملت شریف ایران همواره یادآور ایامی پرحادثه و خاص بوده است. جنایت هولناک رژیم منحوس پهلوی در روز پانزدهم خـــرداد ۴۲، یکی از صفحات سیاه و البته سرنوشت ساز در تاریخ معاصر ایران است.روزی که طلیعه پیروزی انقلاب اسلامی مردم این سرزمین دمیده شد و با رهبری قهرمانانه خمینی کبیر (ره) جان تازه ای گرفت.
خرداد ۶۸ نیز خردادی پر اندوه گشت. وداع رهبر و امامی دلسوز برای امت مسلمان ایران، صحنه هایی از عشق و ارادت این مردم به مجاهدت و اخلاق و سیادت را به یادگار نهاد. اگرچه رحلت جانسوز حضرت امام خمینی (ره) داغی سنگین بر گرده این ملت بود اما انتخاب شایسته و پرامید رهبری آگاه و شجاع و بادرایت به فضل خدا مایه انسجام اجتماعی و التیام قلب های نگران شد.
اینجانب بر خود لازم می‌دانم سالگرد پانزدهم خرداد و رحلت حضرت امام خمینی (ره) را به شما همکاران و دانشجویان عزیز تسلیت و تعزیت عرض نموده و برای طول عمر همه خدمتگذاران به این میهن و مردم بخصوص مقام معظم رهبری آرزوی سلامتی می نمایم.


٢٣:٠٥ - دوشنبه ١٣ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ٧٨٩٩٤    /    تعداد نمایش : ٧٠خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - دانشکده پرستاری ومامایی
آدرس :تهران ، خیابان ولی عصر ، تقاطع نیایش ،   مقابل بیمارستان قلب شهیدرجایی ،            دانشکده پرستاری ومامایی                           نمابر : 88655363-021                        کدپستی : 1985717443
تلفن : 70-88655366 - 021
پست الکترونیک :sbnmf@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.