سه شنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٩ - 
1 2
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده

بازدید دبیر و اعضا محترم کمیته برنامه‌ریزی و ارزشیابی رشته هوشبری از دانشکده

دبیر و اعضا محترم کمیته برنامه‌ریزی و ارزشیابی رشته هوشبری از گروه اتاق عمل و هوشبری دانشکده در روز شنبه مورخ 98/08/11  بازدید کردند. در این بازدید که با حضور جناب آقای دکتر شهنام صدیق معروفی، جناب آقای دکتر غلامرضا موثقی و سرکار خانم دکتر فخرالسادات میرحسینی صورت گرفت، ابتدا جلسه‌ای با حضور رئیس محترم دانشکده و معاون محترم آموزش و استادان گروه هوشبری و اتاق عمل به عمل آمد و در آن رئیس محترم دانشکده و مدیر گروه گزارش‌هایی از فعالیت‌های دانشکده و اقدامات انجام شده و در دست اقدام ارائه کردند. سپس اعضا محترم کمیته برنامه‌ریزی و ارزشیابی رشته هوشبری به بازدید از کتابخانه، فضای فیزیکی و مرکز مهارت‌های بالینی گروه پرداختند. در ادامه طی نشستی با دانشجویان رشته هوشبری به ارزیابی عملکرد گروه از دیدگاه دانشجویان پرداخته و به صحبت‌‌ها و درخواست‌های آنان گوش فرا داده و مطالب مطروحه را در جلسه جمع‌بندی و پایانی به همراه ارزیابی‌های خود به اطلاع مسوولین محترم دانشکده رساندند.

در این جلسه علاوه بر ابراز رضایتمندی بازدیدکنندگان از مجموعه دانشکده و گروه، بر ضرورت جذب اعضای هیأت علمی مرتبط با رشته هوشبری و استفاده از پتانسیل گروه بیهوشی دانشگاه در تدریس دروس نظری و کارآموزی‌ها و تعاملات بیشتر گروه هوشبری با گروه بیهوشی تأکید شد. در این بازدید دانشجویان هوشبری رضایت خود را نسبت به استادان این گروه به بازدیدکنندگان اعلام نموده و از دبیر و اعضا محترم کمیته برنامه‌ریزی و ارزشیابی رشته هوشبری خواستار راه‌اندازی دوره کارشناسی ارشد هوشبری به منظور تسهیل شرایط لازم برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته هوشبری شدند.  


١٤:٢٨ - شنبه ١١ آبان ١٣٩٨    /    عدد : ٨٤٦٨٤    /    تعداد نمایش : ١٢٥خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - دانشکده پرستاری ومامایی
آدرس :تهران ، خیابان ولی عصر ، تقاطع نیایش ،   مقابل بیمارستان قلب شهیدرجایی ،            دانشکده پرستاری ومامایی                           نمابر : 88655363-021                        کدپستی : 1985717443
تلفن : 70-88655366 - 021
پست الکترونیک :sbnmf@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.