چهارشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٩ - 
1 2
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده

کتابخانه دانشکده به عنوان کتابخانه برگزیده دانشکده ای سال 98 معرفی شد

در همایش تجلیل از کتابداران دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و روز کتابدار، کتابخانه دانشکده به عنوان کتابخانه برگزیده دانشکده ای سال 1398 دانشگاه معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده، در این مراسم که به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با حضور دکتر افشین زرقی معاون تحقیقات و فن آوری دانشگاه، دکتر حق پرست رئیس کتابخانه مرکزی دانشگاه، دکتر آتش زاده رئیس دانشکده، دکتر دولتیان معاون پژوهشی دانشکده و کارکنان کتابخانه های دانشکده ها و مراکز درمانی دانشگاه برگزار شد با توجه به معیارهای ارزیابی متعدد، کتابخانه دانشکده با ریاست سرکار خانم آناهیتا دشتی به عنوان کتابخانه برگزیده دانشکده ای انتخاب شد.

دکتر افشین زرقی در مراسم گرامی داشت هفته کتاب و کتابخوانی و روز کتابدار که در سالن شهید بهشتی دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: کتابداران در دسترس ترین افراد در حلقه حرفه کتابداری هستند.

وی با اشاره به وجود کتابخانه های بسیار قدیمی در شوش و جندی شاپور تاکید کرد: کتاب و کتابخانه در کشور ما سابقه ای بسیار طولانی دارد و وجود سنگ نوشته های بسیار قدیمی در کشور نیز نشانگر این موضوع است.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه دگردیسی رشته کتابداری نسبت به سایر رشته های کشور سرعت بیشتری داشته است، گفت: پس از مقطع دکتری کتابداری که با فاصله نسبتا زیادی پس از مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در کشورایجاد شد، اهمیت این رشته بسیار مورد توجه قرار گرفت.

دکتر زرقی با اشاره به اینکه در طول شش سال اخیر در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بیش از چهار هزار کلاس و کارگاه توانمندسازی برگزار شده است، یادآور شد: معتقدیم رشد یک فرایند تدریجی و ادامه دار است.

 وی همچنین با اشاره به لزوم توامندسازی دانشجویان در حوزه پژوهش، بر ضرورت گذراندن کارگاه های آموزشی برای دانشجویان به ویژه دانشجویان دکتری تاکید کرد.

در ادامه این مراسم  کتابداران و کارشناسان حوزه اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه به بیان ظرفیت ها، چالش ها و نظرات خود درباره این حوزه پرداختند.

 

روابط عمومی دانشکده این موفقیت را به همکاران پرتلاش در کتابخانه دانشکده تبریک عرض نموده و آرزوی موفقیت در تمامی عرصه های کار و تلاش را از خداوند متعال خواستار است.

 

 


١٥:١١ - سه شنبه ٥ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ٨٥٥٧٢    /    تعداد نمایش : ٢٩٠خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - دانشکده پرستاری ومامایی
آدرس :تهران ، خیابان ولی عصر ، تقاطع نیایش ،   مقابل بیمارستان قلب شهیدرجایی ،            دانشکده پرستاری ومامایی                           نمابر : 88655363-021                        کدپستی : 1985717443
تلفن : 70-88655366 - 021
پست الکترونیک :sbnmf@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.