شنبه ١٥ آذر ١٣٩٩ - 
1 2
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

آموزش و پژوهش مجازي در دانشکده جریان دارد

دانشکده پرستاری و مامایی کلاس‌های خود را به صورت مجازی و الکترونیکی در بستر نوید و lms دانشگاه برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده، دکتر فروزان آتش‌ زاده از تداوم فعالیت های اجرایی، آموزشی و پژوهشی این دانشکده بصورت مجازی از طریق سامانه نوید و بستر lms خبر داد.

وی گفت: پس از شیوع بیماری کووید ۱۹ و تعطیلی دانشگاهها تمامی جلسات هیات رییسه، شورای آموزشی و پژوهشی، کمیته اخلاق دانشکده‌های داروسازی و پرستاری و مامایی و همچنین کلاس‌ها با بهره‌گیری از امکانات سامانه نوید و بستر lms دانشکده برگزار ‌شد. به گفته دکتر آتش زاده در طی این دوران اعضای هیئت علمی دانشکده به کمک متخصصان فن آوری اطلاعات دانشکده با استفاده از از روش‌های مختلف آموزش الکترونیکی فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی را ادامه داده و کلاس‌های آموزشی را به صورت آفلاین و آنلاین برگزار کردند که حرکتی بزرگ و موفقیت‌آمیز محسوب می‌شود.

به گفته وی با راه‌اندازی و بهره‌گیری از بسترlms جلسات مربوط به پایان‌نامه‌ها و کلاس‌های اموزشی از این طریق نیز برگزار شد. دکتر آتش‌زاده افزود: جلسات هیئت رییسه و کمیته اخلاق و شوراهای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و هم‌اندیشی با دانشجویان دانشکده همچنان به صورت مجازی اجرا می‌شود تا اختلالی در روند فعالیت‌های آموزشی و اداری دانشکده به وجود نیاید.

رییس دانشکده پرستاری و مامایی در ادامه سخنان خود به برنامه ریزی برای برگزاری وبینارهای مختلف با محوریت کرونا در سطح کشور با همکاری سایر دانشکده‌های پرستاری و مامایی اشاره کرد. وی تاکید کرد: امروزه، به لحاظ شرایط خاص کشور و اپیدمی کرونا، آموزش مجازی و تشکیل کلاس‌های آموزشی به صورت الکترونیکی برای کلیه دانشجویان دانشکده از اولویت و اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و از این بستر در آموزش بالینی نیز استفاده می‌شود.

به گفته دکتر آتش زاده سامانه کلاس‌های مجازی و وبینارها، ظرفیت جایگزینی یا تداوم آموزش‌های رسمی دانشکده را داشته و می‌تواند پاسخگوی نیاز دانشجویان و اساتید دانشکده باشد و نظرات و پیشنهادات دانشجویان و اساتید در خصوص این سامانه ‌های آموزشی می تواند باعث اصلاح نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت آن‌ها شود.


١٠:٣٨ - شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٩    /    عدد : ٩٢١٢٥    /    تعداد نمایش : ١٦٦خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - دانشکده پرستاری ومامایی
آدرس :تهران ، خیابان ولی عصر ، تقاطع نیایش ،   مقابل بیمارستان قلب شهیدرجایی ،            دانشکده پرستاری ومامایی                           نمابر : 88655363-021                        کدپستی : 1985717443
تلفن : 70-88655366 - 021
پست الکترونیک :sbnmf@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.