دوشنبه ٠٧ مهر ١٣٩٩ - 
1 2
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی

گرامی‌داشت روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی

متن پیام به شرح ذیل است:

22 مرداد ماه به نام روز تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی نام‌گذاری شده است. یک روز ملی برای تمامی سازمان‌های مردم‌نهاد در نقاط مختلف کشور برای به اشتراک‌گذاشتن تاثیرات مثبت فعالیت این سازمان‌ها بر جامعه. توجه به توسعه همه‌جانبه و برخورداری از جامعه‌ای گرم و اخلاقی نیازمند توجه به ارزش‌های اخلاقی و مسئولیت‌پذیری است که این امر اهمیت سرمایه‌های‌ اجتماعی و مشارکت‌های مردمی را دو چندان می‌کند.

این روز فرصت مغتنمی است به منظور قدردانی از تلاش‌ها و نقش‌آفرینی‌های تشکل‌های مردم نهاد، خیریه‌ها و پویش‌های مردمی و در کل هر گونه فعالیت داوطلبانه مردمی که با درکی عمیق و آگاهانه از موضوعات جامعه نشأت گرفته  به ویژه در این مقطع، همزمان با شیوع ویروس منحوس کرونا و مشکلات و تنگناهای متعددی که این بیماری برای زندگی و معیشت و کسب‌و کار اقشار مختلف مردم به وجود آورده، عملکرد تشکل‌ها نشان داد که می‌توانند با ورود به مباحث مختلف اجتماعی از جمله سلامت، بسیاری از ملزومات مورد نیاز را در اختیار نیازمندان قرار دهند.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت و تبریک این روز به همه فعالان اجتماعی، تشکل‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد، خیرین نیک‌اندیش و همچنین فعالان این عرصه در دستگاه‌های اجرایی‌، از فعالیت و تلاش‌های خالصانه کلیه تشکل‌های دانشجویی، کارکنان و اعضای محترم هیأت علمی دانشکده پرستاری و مامایی که در این برهه حساس کنونی تمام توان خود را به کار گرفته قدردانی نموده و از خداوند متعال برای همگان سلامتی، عزت و توفیقات روز افزون مسئلت دارم  .

دکتر فروزان آتش زاده شوریده 


١٩:٤٣ - چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩    /    عدد : ٩٥٢٦٦    /    تعداد نمایش : ١٠٢خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - دانشکده پرستاری ومامایی
آدرس :تهران ، خیابان ولی عصر ، تقاطع نیایش ،   مقابل بیمارستان قلب شهیدرجایی ،            دانشکده پرستاری ومامایی                           نمابر : 88655363-021                        کدپستی : 1985717443
تلفن : 70-88655366 - 021
پست الکترونیک :sbnmf@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.