جمعه ٢٨ خرداد ١٤٠٠ - 
1 2
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی

پیام تبریک رئیس دانشکده به مناسبت روز جهانی اتاق عمل

به گزارش روابط عمومی دانشکده، دکتر فروزان آتش زاده شوریده رئیس دانشکده پرستاری و مامایی در پیامی، روز جهانی اتاق عمل را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

14 نوامبر در تقویم پزشکی جهان به نام روز جهانی اتاق عمل نام گذاری شده است، چه بسیار آدم‌های خستگی ناپذیری که با تلاش و کوشش بی وقفه‌شان دراین محیط استریل زندگی را به دیگران هدیه می‌دهند.یکی از اهداف این بزرگداشت آشنا کردن جامعه با گروهی به نام کارشناسان اتاق عمل است  این افراد از ارزش بسیار زیادی برخوردارند چرا که بخشی از کار تیم جراحی در اتاق عمل برعهده آنان است. درباره اهمیت این رشته حساس‌، همین بس که شاغلان اتاق عمل در چرخه سلامت باید شناخته شوند‌، به دلیل ظرافت‌های خاص حرفه‌ای، تقویت کار گروهی در رشته اتاق عمل بسیار اهمیت دارد.  فعالیت‌های این افراد تسهیل کننده و تسریع کننده کار جراحان است این مناسبت بهانه ‌ای است تا توانمندی آنان به جامعه عرضه شود تا این قشر بهتر دیده و شناخته شوند.

اینجانب فرا رسیدن روز جهانی اتاق عمل را به تمامی اساتید محترم این رشته، پزشکان و کلیه همکاران و اساتید عزیز در گروه اتاق عمل و هوشبری این دانشکده، همچنین دانشجویان گرامی تبریک عرض می‌نمایم. بی ‌‌‌شک زحمات و تلاش‌های شما خادمین مردم و عرصه سلامت، مرضی درگاه احدیت بوده و از خداوند متعال سلامتی و شادکامی و موفقیت روز افزون برای شما و خانواده‌هایتان خواهانم.

                                                                                                                                                    دکتر فروزان آتش زاده شوریده

رئیس دانشکده پرستاری و مامایی


٠٨:٤٧ - شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٩    /    عدد : ٩٨٥٤٣    /    تعداد نمایش : ٧٤خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - دانشکده پرستاری ومامایی
آدرس :تهران ، خیابان ولی عصر ، تقاطع نیایش ،   مقابل بیمارستان قلب شهیدرجایی ،            دانشکده پرستاری ومامایی                           نمابر : 88655363-021                        کدپستی : 1985717443
تلفن : 70-88655366 - 021
پست الکترونیک :sbnmf@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.