جمعه ١٤ آذر ١٣٩٩ - 
1 2
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی

پیام تبریک رئیس دانشکده به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

به گزارش روابط عمومی دانشکده، دکتر فروزان آتش زاده شوریده در پیامی فرا رسیدن 24 آبان ماه هفته کتاب و کتابخوانی و روز کتابدار را به دانشجویان، اساتید، اعضای هیأت علمی و کارکنان و فعالان این عرصه تبریک گفت.

هفته کتاب و روز کتابدار نمادی از توجه به سه مقوله بسیار مهم کتاب به عنوان آئینه  تمام نما از زندگی، کتابخانه به عنوان محلی برای جمع آوری تجارب و دانش قابل انتقال دانشمندان سراسر دنیا و  بدون تردید  کتابداران رکن اصلی اطلاع رسانی  بوده و در ارائه خدمات پژوهشی و آموزشی نقش بسزایی دارند.

کتاب حافظ و احیاکننده تفکر و اندیشه‌های والا و منبع عظیمی است که طالبان علم، اندیشه و حقیقت را سیراب نموده و امروزه این کتاب است که می‌تواند به‌عنوان وسیله‌ای مطمئن و کارآمد در بهینه‌سازی فضای علمی و فرهنگی جامعه مورداستفاده قرار گیرد و گواه این موضوع جوامعی است که با کتاب انس و الفت دارند و به تعبیری راه توسعه خود را از مسیر کتاب و کتابخوانی جستجو کرده‌اند و در مسیر موفقیت گام برداشته‌اند.

اینجانب هفته کتاب و کتابخوانی و روز کتابدار را به تمام اساتید، دانشجویان، دانش‌پژوهان و کارکنان و فعالان این عرصه و روز کتابدار را خدمت کتابداران گرانقدر و زحمتکش این دانشکده تبریک عرض نموده، سلامت و سعادت همه این عزیزان را از خداوند متعال خواستارم.

دکتر فروزان آتش زاده شوریده

رئیس دانشکده پرستاری و مامایی


٠٩:١٤ - شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٩    /    عدد : ٩٨٥٤٨    /    تعداد نمایش : ٤٦خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - دانشکده پرستاری ومامایی
آدرس :تهران ، خیابان ولی عصر ، تقاطع نیایش ،   مقابل بیمارستان قلب شهیدرجایی ،            دانشکده پرستاری ومامایی                           نمابر : 88655363-021                        کدپستی : 1985717443
تلفن : 70-88655366 - 021
پست الکترونیک :sbnmf@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.