جمعه ١٤ آذر ١٣٩٩ - 
1 2
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی

توصیه رئیس دانشکده به همکاران و دانشجویان گرامی

توصیه رئیس دانشکده به همکاران و دانشجویان گرامی جهت رعایت اصول بهداشتی و ماندن در خانه

»إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْراً«

ویروس کرونا که امروز بلای جان مردم جهان شده به راحتی با جدی گرفتن توصیه‌های بهداشتی از سوی آحاد جامعه قابل مهار شدن است به طوری که اگر بخواهیم این ویروس در جامعه محدود و آمار ابتلا به این بیماری کاهش پیدا کند باید حلقه انتقال انسان به انسان شکسته شود که در این امر مهم باید تمام مردم همکاری لازم را انجام دهند.

در این میان ضروری است افراد توصیه های بهداشتی را جدی گرفته و با حذف فعالیت‌های اجتماعی غیرضروری و ماندن در منزل و کاهش ازدحام در شهرها و مراکز خرید و اماکن پرتردد به از بین رفتن این بیماری کمک کنند.

شست وشوی مرتب دست ها، دوری از تجمعات، ماندن در خانه و رعایت فاصله در مواجه با افراد از جمله نکاتی است که متخصصان و کارشناسان بهداشت و درمان برای مقابله با این بیماری تاکید می‌کنند.

لذا بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا به دلیل وضعیت قرمز حاکم بر شهر تهران و تعطیلی کامل مراکز آموزشی، از کلیه دانشجویان و والدین محترم ایشان خواستارم جهت سهیم شدن در نهصت مقابله با زنجیره انتشار این ویروس خطرناک و شکست آن از حضور غیرضروری به دانشکده  به ویژه طی 14 روز آینده خودداری نمایند و به منظور هماهنگی امور و جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواست‌ها به صورت الکترونیکی و از طریق ایمیل آموزش دانشکده (sbnmf@sbmu.ac.ir) اقدام نموده و از طریق همان ایمیل همکاران دانشکده پاسخگو خواهند بود.

مردم ما همیشه درتاریخ ایران ثابت کرده‌اند که با اتحاد و همدلی می‌توانند از بحران‌های سخت به سلامتی عبور کنند و امروز نیز با بحران کرونا درگیر شدیم پس باید نخست با رعایت بهداشت فردی به سلامت خودمان توجه و پس ازآن بقیه افراد خانواده و دوستان و آشنایان را ترغیب کنیم تا به این پویش سلامتی و مبارزه به پیوندند.

با رعایت بهداشت فردی در خانه بمانیم و از حضور غیر ضروری در جامعه پرهیز کنیم تا سهمی در نهضت مقابله با بحران کرونا داشته باشیم.

در پایان ضمن آرزوی سلامتی و شادی و سربلندی برای همه شما عزیزان، رفع همه گرفتاری‌ها را از درگاه خداوند حکیم مسئلت دارم.

                                                                                                                                 دکتر فروزان آتش زاده شوریده

رئیس دانشکده پرستاری و مامایی


 


٢٢:٤٣ - چهارشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٩    /    عدد : ٩٨٧٥٣    /    تعداد نمایش : ١١٨خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - دانشکده پرستاری ومامایی
آدرس :تهران ، خیابان ولی عصر ، تقاطع نیایش ،   مقابل بیمارستان قلب شهیدرجایی ،            دانشکده پرستاری ومامایی                           نمابر : 88655363-021                        کدپستی : 1985717443
تلفن : 70-88655366 - 021
پست الکترونیک :sbnmf@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.