يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩ - 
1 2
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی

پیام تبریک رئیس دانشکده به مناسبت هفته پژوهش

به گزارش روابط عمومی دانشکده، دکتر فروزان آتش زاده هفته پژوهش را تبریک گفت.

 متن پیام بدین شرح است:

هفته پژوهش فرصت مغتنمی براي تقدير از تلاش‌های پژوهشگران دانشگاه و تشريح دستاوردها در حوزه پژوهش و فناوری است.

پژوهش، فناوری و کارآفرینی از محورهای اصلی رشد و توسعه است و از نظر برنامه ریزی توسعۀ اقتصادی و توسعۀ پایدار، دارای اهمیت بسیاری است و تأثیرگذاری آن در تمدن کنونی و آینده، بسیار روشن و بدیهی است و هر چه در تاریخ بشری به زمان‌های اخیر نزدیکتر می شویم این تأثیرگذاری نیز بیشتر می‌گردد.

هدایت و جهت دهی تحقیقات و پژوهش‌های دانشگاهی به ویژه پایان نامه‌ها به سمت کاربردی شدن و ارتباط با مراکز علمی، صنعتی، اقتصادی و تولیدی از مهم‌ترین رسالت و وظایف متولیان امر پژوهش است.

رشد 12 درصدی مقالات توسط پژوهشگران پویای دانشگاه، نسبت به سال گذشته نشان از توانمندی و فعالیت بیش از پیش محققان دانشگاه در عرصه های مختلف تحقیقاتی دارد.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری بر خود لازم می دانم تا از همت والای اعضای هیات علمی، مسئولان، دانشجویان، محققان و پژوهشگران سخت کوش و خستگی ناپذیر در دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی که متعهدانه در مسیر شکوفایی علم و دانش گام بر می دارند تقدیر و تشکر عرض نمایم و برای همه ی فعالان این راه مقدس، سلامتی، توفیق روزافزون و سربلندی را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

دکتر فروزان آتش زاده شوریده

رئیس دانشکده پرستاری و مامایی


 


١٩:٤٠ - پنج شنبه ٢٧ آذر ١٣٩٩    /    عدد : ٩٩٧٠٥    /    تعداد نمایش : ٦٢خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - دانشکده پرستاری ومامایی
آدرس :تهران ، خیابان ولی عصر ، تقاطع نیایش ،   مقابل بیمارستان قلب شهیدرجایی ،            دانشکده پرستاری ومامایی                           نمابر : 88655363-021                        کدپستی : 1985717443
تلفن : 70-88655366 - 021
پست الکترونیک :sbnmf@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.