دوشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٤٠٠ - 
1 2
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی

پیام تبریک رئیس دانشکده به مناسبت روز علوم آزمایشگاهی

به گزارش روابط عمومی دانشکده: دکتر فروزان آتش‌زاده شوریده رئیس دانشکده در پیامی، 30 فروردین‌ماه، روز آزمایشگاه را به جامعه علوم آزمایشگاهی تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

30 فروردین ماه سالروز میلاد حکیم جرجانی و روز آزمایشگاه‌، فرصت مغتنمی است تا از تلاشگرانی تقدیر به عمل آید که با احساس مسئولیت و فداکاری در مسیر تشخیص و درمان بیماران گام برداشته و سلامت و آسایش خود را در راه اعتلای سلامت جامعه قرار می‌دهند. در اهميت اين رشته همين نكته كافي است كه بدانيم در حرفه پزشكي قضاوت و تشخيص مقدم بر درمان است و پزشك پس از معاينه و انطباق تشخيص‌هاي باليني با آزمايش و ساير روش‌هاي تشخيصي به تشخيص نهايي مي‌رسد.

اينجانب به نوبه خود ضمن قدرداني از زحمات اين عزيزان، روز علوم آزمايشگاهي را به اساتيد، كارشناسان و دانشجويان علوم آزمايشگاهي به ویژه کارشناسان این دانشکده تبريك عرض نموده و اميدوارم اين روز نقطه آغازی برای پیشرفت هر چه بهتر اين رشته در جهت خدمت به بشریت باشد.

دکتر فروزان آتش زاده شوریده

رئیس دانشکده پرستاری و مامایی


١١:١٨ - دوشنبه ٣٠ فروردين ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٣٧١٣    /    تعداد نمایش : ٥٣خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - دانشکده پرستاری ومامایی
آدرس :تهران ، خیابان ولی عصر ، تقاطع نیایش ،   مقابل بیمارستان قلب شهیدرجایی ،            دانشکده پرستاری ومامایی                           نمابر : 88655363-021                        کدپستی : 1985717443
تلفن : 70-88655366 - 021
پست الکترونیک :sbnmf@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.