سه شنبه ٠٤ آبان ١٤٠٠ - 
1 2
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی

پیام تبریک

بسمه تعالی

«یرفع‌الله الذین آمنو منکم والذین اتو العلم درجات»

خداوند کسانی را از شما که ایمان آورده‌اند برتری می‌بخشد و به کسانی که دارای علم هستند، درجات ویژه عطا می‌کند (قرآن کریم، سوره مجادله، آیه 11)

در آستانه بهار دانش و خردورزی، شروع سال تحصیلی جدید و آغاز دلنشین فعالیت‌هاي آموزشی و پژوهشی را به جامعه دانشگاهی به خصوص نودانشجویان گرامی صمیمانه تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون در جهت دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی توأم با سلامتی، موفقیت، بهروزي و سعادت خواستارم.

دانشجویان گرامی جدیدالورود، ورود به دانشگاه و گام نهادن به دوره‌‌ی جدید زندگی، آغاز بصیرتی جدید برای کسب علم و معرفت و شروعی برای تبلور خلاقیت و ترویج فرهنگ و علم‌آموزی همراه با اخلاقیات در جهت رسالت تکریم خود و دیگران است.

امیدوارم با تلاشی مضاعف و همتی والاتر از قبل با انگیزه‌هاي قوي و پر صلابت دانش‌طلبی، در محضر اعضای هیأت علمی دانشکده و دانشگاه جویاي کسب علم و ارتقا خرد، نگرش و مهارت‌های خود گام بردارید و در راستای فلسفه و رسالت حرفه‌ی خویش به توانمندی‌ها و صلاحیت‌های لازم جهت ارائه خدمات با کیفیت به ملت شریف ایران دست یابید.

 

دکتر فروزان آتش زاده شوریده
 


٠٨:٤٤ - شنبه ١٧ مهر ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٨٧٩٠    /    تعداد نمایش : ٨١خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - دانشکده پرستاری ومامایی
آدرس :تهران ، خیابان ولی عصر ، تقاطع نیایش ،   مقابل بیمارستان قلب شهیدرجایی ،            دانشکده پرستاری ومامایی                           نمابر : 88655363-021                        کدپستی : 1985717443
تلفن : 70-88655366 - 021
پست الکترونیک :sbnmf@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.