سه شنبه ١٢ مهر ١٤٠١ - 
1 2
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی

پیام تبریک هیأت رئیسه دانشکده به مناسبت هفته پژوهش

به گزارش روابط عمومی دانشکده، هیأت رئیسه دانشکده هفته پژوهش را به پژوهشگران عرصه سلامت تبریک گفتند.

پژوهش یک روند هوشمندانه و خلاقانه برای یافتن بهترین راه حل های ممکن در جهت حل مشکلات موجود در عرصه های مختلف زندگی است . پژوهش يكي از اساسي‌ترين نيازها براي نيل به پيشرفت و توسعة يك كشور است . قدرت و استقلال هر كشوري بر پژوهش و توليد علم استوار است

پژوهش به بشر این توانایی را می‌دهد که بهتر با دنیای پیرامون خود ارتباط برقرار کند و به اهدافش دست یابد  در دنیای امروز رشد و پیشبرد امور در عرصه‌های گوناگون که در نهایت به ارتقای سطح زندگی و معیشت جامعه و رشد شاخص‌های کلان یک کشور منتهی می‌شود به ابعاد مختلف پژوهش و کار کارشناسی وابسته است.

پژوهش، فناوری و کارآفرینی از محورهای اصلی رشد و توسعه است و از نظر برنامه ریزی توسعۀ اقتصادی و توسعۀ پایدار، دارای اهمیت بسیاری است و تأثیرگذاری آن در تمدن کنونی و آینده، بسیار روشن و بدیهی است و هر چه در تاریخ بشری به زمان‌های اخیر نزدیکتر می شویم این تأثیرگذاری بیشتر نیز می‌گردد.

هدایت و جهت دهی تحقیقات و پژوهش‌های دانشگاهی به ویژه پایان نامه‌ها به سمت کاربردی شدن و ارتباط با مراکز صنعتی، اقتصادی و تولیدی از مهم‌ترین رسالت و وظایف متولیان امر پژوهش است.

از انجایی که که امسال هفته پژوهش با شعار "پژوهش و فناوری، پشتیبانی تولید" مزین گردیده است، هیأت رئیسه دانشکده ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای گرانقدر حوزه ی سلامت، به تمامی محققین کشور که در راه سلامت مردم گام برمی دارند، صمیمانه از تلاشهای اعضای محترم هیات علمی، پژوهشگران ، فناوران و دانشجویان گرامی دانشکده پرستاری و مامایی و همچنین کارکنان حوزه ی معاونت تحقیقات و فناوری تقدیر نموده ، توفیق روز افزون مجموعه را در استمرار تلاش در جهت تحقق اهداف عالیه نظام سلامت ،از خداوند متعال خواستار است.

 

روابط عمومی دانشکده


١١:٠٨ - چهارشنبه ٢٤ آذر ١٤٠٠    /    عدد : ١١١٤٥٦    /    تعداد نمایش : ٢٢٤خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - دانشکده پرستاری ومامایی
آدرس :تهران ، خیابان ولی عصر ، تقاطع نیایش ،   مقابل بیمارستان قلب شهیدرجایی ،            دانشکده پرستاری ومامایی                           نمابر : 88655363-021                        کدپستی : 1985717443
تلفن : 70-88655366 - 021
پست الکترونیک :sbnmf@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.