سه شنبه ١٨ بهمن ١٤٠١ - 
1 2
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده

پیام تبریک به مناسبت 16 آذر روز دانشجو

به گزارش روابط عمومی دانشکده: دکتر زمان زاده ریاست دانشکده در پیامی سالگرد حماسه 16 آذر را به جامعه علمی و دانشگاهی به خصوص دانشجویان گرامی دانشکده تبریک گفتند.

متن پیام به شرح ذیل است:

بدون شکّ، نعمت بزرگ استقلال و آزادی و امنیت پایدار امروز کشورمان مرهون مجاهدت و فداکاری جوانان و دانشمندان بزرگواری است که با خون خود نهال پر خیر و برکت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.

16 آذر که نشان از پایمردی و ایستادگی دانشجوی مسلمان در برابر نظام سلطه دارد یاد آور رشادت دانشجویانی است که سینه خود را در برابر تیرهای استعماری دشمن سپر کردند و در گذر زمان فریاد ضد استکباری ملت ایران را به گوش جهانیان رسانده اند.

دانشجوی آگاه با الهام از سیره سیاسی الهی امام امت ، نصایح رهبر فرزانه انقلاب و حرکت در خط سرخ شهادت ،توانسته است دور از هیاهوی تبلیغاتی دشمنان، استقلال طلبی، آزادی خواهی و استکبار ستیزی خود را حفظ کند.

هدف اصلی آموزش ارتقاء سطح دانش کاربردی، اخلاق حرفه ای در افراد و افزایش مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی آنها در برابر جامعه است. از این جنبه دانشگاه باید به عنوان الگوی توسعه پایدار و متوازن درجامعه شناخته شود و نمود پیدا کند که این امر مستلزم همیاری و هماهنگی دانشجویان و اساتید با بدنه دانشگاه است.

اینجانب با گرامیداشت و تبریک این روز ماندگار، از خداوند بزرگ برای دانشجویان ایران اسلامی در همه امور به ویژه عرصه های علمی و پژوهشی، توفیقات روزافزون مسئلت می کنم و امیدوارم همچون گذشته سربلندی و عزت جمهوری ایران اسلامی در سایه همت بلند، حضور فعال و اندیشه پویای شما جوانان غیور و دانشجویان با بصیرت محقق شود.

 

                                                    دکتر وحید زمان زاده

                                                   ریاست دانشکده پرستاری و مامایی

 


٠٨:٠٠ - چهارشنبه ١٦ آذر ١٤٠١    /    عدد : ١٢٣٦٧٦    /    تعداد نمایش : ٩٧خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - دانشکده پرستاری ومامایی
آدرس :تهران ، خیابان ولی عصر ، تقاطع نیایش ،   مقابل بیمارستان قلب شهیدرجایی ،            دانشکده پرستاری ومامایی                           نمابر : 88655363-021                        کدپستی : 1985717443
تلفن : 70-88655366 - 021
پست الکترونیک :sbnmf@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.