سه شنبه ١٨ بهمن ١٤٠١ - 
1 2
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده

برگزاری نشست مشترک ریاست دانشکده با مدیران و سوپروایزرهای آموزشی بیمارستان‌ها

 به گزارش روابط عمومی دانشکده :

جلسه مشترک ریاست دانشکده پرستاری و مامایی با مدیران و سوپروایزرهای آموزشی بیمارستان‌های آموزشی دانشگاه در روز دوشنبه مورخ1401/10/19 در سالن اجتماعات برگزار گردید.

در ابتدای جلسه خانم دکتر اسمعیلی معاون آموزشی دانشکده ضمن خیر مقدم به موضوع اهمیت و ضرورت تعامل نزدیک‌تر و یکپارچه‌تر دانشکده و بیمارستان‌ها در راستای تقویت اعتبار آموزش پرستاری و مامایی در رشته مقاطع مختلف در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پرداخت و شروع فرایند اعتبارسنجی را در این راستا و با این هدف دانست.

در ادامه سرکار خانم مولا، مدیر پرستاری دانشگاه از همکاری‌های دو جانبه و نزدیک‌تر اعضای هیات علمی دانشکده در راستای ارتقا علمی و ایجاد فضای آکادمیک‌تر در عرصه بالینی استقبال کرد و بر تقویت همکاری‌های علمی با دفاتر آموزش ضمن خدمت و آموزش مداوم تاکید نمود.

سپس دکتر وحید زمان‌زاده ریاست دانشکده به فلسفه تعامل سازمانی صحیح اعضای هیات علمی در بالین پرداخت و مدل همکاری دانشکده با بیمارستان را در قالب طرح اتندینگ اعضای هیات علمی پرستاری در راستای حاکمیت علمی و نه اجرایی اعضای هیات علمی در بالین بر شمرد و به نقش و اهمیت مشارکت پرستاران توانمند شده به واسطه حضور اعضای هیات علمی در توانمندسازی دانشجویان و تربیت آنان پرداخت و این مسیر را راهی جهت کاهش فاصله‌ی دو عرصه‌ نظر و بالین و افزایش صلاحیت حرفه‌ای پرستاران تازه فارغ التحصیل دانست.

در پایان هر کدام از مدیران و سوپروایزرهای آموزشی دانشگاه به بیان نقطه نظرات و طرح مشکلات و پیشنهادات خود در این زمینه پرداختند. 

 

                   

روابط عمومی دانشکده                   


١٠:٤٢ - سه شنبه ٢٠ دی ١٤٠١    /    عدد : ١٢٤٨٥٤    /    تعداد نمایش : ٢٠٠خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - دانشکده پرستاری ومامایی
آدرس :تهران ، خیابان ولی عصر ، تقاطع نیایش ،   مقابل بیمارستان قلب شهیدرجایی ،            دانشکده پرستاری ومامایی                           نمابر : 88655363-021                        کدپستی : 1985717443
تلفن : 70-88655366 - 021
پست الکترونیک :sbnmf@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.