مدیر گـروه روان پرستاری و مدیریت  
دکتـر حسین زاهد نژاد

تحصیلات: دکتری تخصصی پرستاری

رتبه علمی: استادیار و عضو هیات علمی گروه روان پرستاری و مدیریت

لینک رزومه: Fa En

زمینه‌های تحقیقاتی مورد علاقه: مدیریت رفتار سازمانی، عدالت سازمانی، بهبود مداوم کیفیت مراقبتهای پرستاری، مراقبت های پرستاری مبتنی بر شواهد 

پست الکترونیک:  zahednezhad.h@gmail.com

پست الکترونیک دانشگاهی:  zahednezhad.h@sbmu.ac.ir

نشانی: تهران - تقاطع خیابان ولیعصر و بزرگراه نیایش - مقابل بیمارستان قلب شهید رجایی دانشکده پرستاری و مامایی - طبقه دوم

شماره تماس:  308 داخلی 88655366


معرفی گروه روان پرستاری و مدیریت

گروه آموزشی روان پرستاری و مدیریت،  یکی از گروه های مهم و بزرگ دانشکده پرستاری مامایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است. این گروه با ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی در مقاطع کارشناسی پرستاری و کارشناسی ارشد روان پرستاری و مدیریت پرستاری و دکتری تخصصی پرستاری، را در چارچوب برنامه درسی ابلاغی شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ارائه می­ دهد. بر اساس بسته تحول آموزش و الزامات اسناد بالا دستی، تاکید گروه بر ارتقای آموزش بالینی، توسعه اخلاق حرفه ­ای، استفاده از فن­آوری­ های نوین و بین المللی سازی می­ باشد.

اعضا هیئت علمی گروه روان پرستاری و مدیریت (5 عضو هیئت علمی با درجه استادیار و دو عضو هیئت آموزشی) در آموزش بر ارتقا دانش، مهارت ها و نگرش دانشجویان در جهت برآورده نمودن نیازهای سلامت روان افراد جامعه و مراقبت از بیماران مبتلا به بیماری ها و اختلالات روانپزشکی و همچنین تربیت مدیران و رهبران تاکید و تمرکز دارند. همچنین از طریق ادغام پژوهش و آموزش در کلیه مقاطع بیشترین تلاش خود را برای بهبود خدمات بالینی مبتنی بر شواهد انجام می دهند.

در این گروه رویکرد آموزش و یادگیری مبتنی بر دانشجو محوری و شایستگی محوری است  تا به دانشجویان کمک شود به دانش، مهارت ها، عملکرد و  نگرش خود در مراقبتهای پرستاری اعتماد کنند.

 این گروه تلاش می کند علاوه بر انجام وظایف جاری، نقش پیشتازی خود را در طراحی و اجرای برنامه­ های بدیع و متعالی که قابل بهره گیری و الگوبرداری در سراسر کشور باشد را نیز ایفا کند. 

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست