مـدیـر گـروه علوم پایه

دکتر ترانه استکی

تحصیلات: دکترای تخصصی تغذیه

رتبـه علمـی: استادیار و عضـو هیـات علمـی    

لینک رزومه: Fa En

زمینه های تحقیقاتی مورد علاقه: نقش تغذیه در دیابت، بیماری­ های قلبی، بیماری ­های گوارشی، گیاهان دارویی

پست الکترونیک:  taranehesteki@gmail.com

پست الکترونیک دانشگاهی: esteki.t@sbmu.ac.ir

نشانی: تهران - تقاطع خیابان ولیعصر و بزرگراه نیایش - مقابل بیمارستان قلب شهید رجایی دانشکده پرستاری و مامایی - طبقه s,l 

شماره تماس: 88655366  داخلی 268


معرفی گروه علوم پایه

این گروه آموزشی بعنوان اولین و تنها گروه علوم پایه در دانشکده­ های پرستاری و مامایی کشور بوده که بر اساس تصمیم­گیری مسئولین محترم دانشگاه مبنی بر تجمیع گروه­های علوم پایه از سطح دانشکده­های زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در حال حاضر با همکاری مرجع گروه علوم پایه دانشکده پزشکی مشغول فعالیت می­ باشد.

 اعضای محترم هیات علمی واحد علوم پایه دانشکده پرستاری و مامایی بصورت تک رشته­ ای فعالیت دارند. این گروه آموزش در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری پرستاری و مامایی و پردیس بین­ الملل، واحد­های تئوری و عملی فیزیولوژی، انگل­شناسی، ایمونولوژی، تغذیه، اپیدمیولوژی، روش تحقیق و آمار زیستی را برای دانشجویان پرستاری، مامایی، اتاق عمل، هوشبری و فوریت­ های پزشکی عهده ­دار می­ باشد. در هر نیمسال تحصیلی بیش از 1500 دانشجو در مقاطع مختلف آموزش می ­بینند.

اعضای محترم هیأت علمی و دستیاران آموزشی- آزمایشگاهی و کارشناسان آزمایشگاه این گروه، بر اساس رویکردهای نوین تدریس، یادگیری دانشجو محور و مرتبط با حوزه بالین و با بکارگیری تجهیزات آزمایشگاهی (میکروسکوپ دوربین دار و ...)، وسایل سمعی- بصری (ویدئو پروژکتور، تلویزیون و ...) در خصوص برگزاری آزمایشگاه های  انگل­ شناسی، بیوشیمی، فیزیولوژی و ایمونولوژی جهت دانشجویان به بهترین نحو فعالیت دارند. همچنین این گروه آمادگی اجرای طرح های تحقیقاتی در آزمایشگاه های این گروه را دارد.

 

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست