مـدیـر گـروه پرستاری داخلی جراحی 


دکـتر فریبا برهانی 

تحصیلات: دکتری تخصصی پرستاری 

رتبه علمی: استاد و عضو هیات علمی 

لینک رزومه: Fa En

زمینه های تحقیقاتی مورد علاقه: Nursing ethics and law- Patient education- Nursing Theories and models

پست الکترونیک: faribaborhani@sbmu.ac.ir

پست الکترونیک دانشگاهی:   faribaborhani47@gmail.com

                          نشانی: تهران - تقاطع خیابان ولیعصر و بزرگراه نیایش - مقابل بیمارستان قلب شهید رجایی دانشکده پرستاری و مامایی - طبقه سوم 

 239شماره تماس:   88655366 داخلی


معرفی گروه پرستاری داخلی جراحی  

گروه آموزشی پرستاری داخلی و جراحی، گروه مهم و بزرگ دانشکده پرستاری مامایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است. این گروه با ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی در رشته­ های پرستاری و فوریت ­های پزشکی در مقطع کارشناسی، رشته ­های پرستاری داخلی و جراحی، پرستاری اورژانس، پرستاری مراقبت­های ویژه، و پرستاری سالمندی در مقطع کارشناسی ارشد و پرستاری در دکترای تخصصی را در چارچوب برنامه درسی ابلاغی شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ارائه می­ دهد. بر اساس بسته تحول آموزش و الزامات اسناد بالا دستی، تاکید گروه بر ارتقای آموزش بالینی، توسعه اخلاق حرفه ­ای، استفاده از فن­آوری­ های نوین و بین المللی سازی می­ باشد.

 اعضا هیئت علمی گروه پرستاری داخلی جراحی (4 استاد، 4 دانشیار، 10 استادیار) در آموزش بر ارتقا دانش، مهارت ها و نگرش دانشجویان در جهت برآورده نمودن نیازهای تغییر جمعیت شناسی بیماری، شدت بیماری و پیچیدگی های فن آوریهای روز تاکید و تمرکز دارند. همچنین از طریق ادغام پژوهش و آموزش در کلیه مقاطع بیشترین تلاش خود را برای بهبود خدمات بالینی انجام می دهند.

در این گروه رویکرد آموزش و یادگیری مبتنی بر دانشجو محوری و شایستگی محوری است تا به دانشجویان کمک شود به دانش، مهارت ها، عملکرد و  نگرش خود در مراقبتهای پرستاری اعتماد کنند.

 این گروه تلاش می کند علاوه بر انجام وظایف جاری، نقش پیشتازی خود را در طراحی و اجرای برنامه­ های بدیع و متعالی که قابل بهره گیری و الگوبرداری در سراسر کشور باشد را نیز ایفا کند. 

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست