مـدیـر گـروه اتـاق عمـل و هـوشبـری

دکتر همـایـون بنـادرخشان

تحصیلات: دکترای تخصصی آموزش پزشکی

رتبـه علمـی: استادیار و عضـو هیـات علمـی    

لینک رزومه: Fa En

زمینه های تحقیقاتی مورد علاقه:

Anesthesia and Operating Room Fields, Gamification in Education, Adult and Neonatal Resuscitation, Critical Care, Airway Management, Non-Invasive Ventilation, Intubation, CPCR, medications’ Calculation’s, Psychology, Stress management, Positive Thinking, Team Working, Happy Living

پست الکترونیک:  h_bderakhshan@sbmu.ac.ir

پست الکترونیک دانشگاهی: h_bderakhshan@yahoo.com

نشانی: تهران - تقاطع خیابان ولیعصر و بزرگراه نیایش - مقابل بیمارستان قلب شهید رجایی دانشکده پرستاری و مامایی - طبقه دوم 

شماره تماس: 88655366  داخلی 274


معرفی گروه اتاق عمل و هوشبری

گروه آموزشی اتاق عمل و هوشبری، یکی از گروه های مهم  دانشکده پرستاری مامایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است. این گروه با ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی در رشته­ های اتاق عمل و هوشبری در مقطع کارشناسی، در چارچوب برنامه درسی ابلاغی شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در حال فعالیت می باشد. بر اساس بسته تحول آموزش و الزامات اسناد بالا دستی، تاکید گروه بر ارتقای آموزش بالینی، توسعه اخلاق حرفه ­ای، استفاده از فن­آوری­های نوین و بین المللی سازی می­ باشد.

اعضا هیئت علمی و آموزشی گروه اتاق عمل و هوشبری شامل 2 استادیار و سه نفر مربی می باشند. در آموزش، بر ارتقا دانش، مهارت ها و نگرش دانشجویان در جهت برآورده نمودن نیازهای بیماران کاندید عمل جراحی تاکید و تمرکز می شود. همچنین از طریق ادغام پژوهش و آموزش سعی بر آن است که بیشترین تلاش خود را برای بهبود خدمات بالینی به بیماران ارایه نماییم.

در این گروه رویکرد آموزش و یادگیری مبتنی بر دانشجو محوری و شایستگی محوری است، تا به دانشجویان کمک شود به دانش، مهارت ها، عملکرد و نگرش خود در مراقبت های از بیماران در حین جراحی با تسلط و مهارت کافی دست یابند.

 این گروه تلاش می کند علاوه بر انجام وظایف جاری، نقش پیشتازی خود را در طراحی و اجرای برنامه­ های بدیع و متعالی که قابل بهره گیری و الگوبرداری در سراسر کشور باشد، ایفا نماید. 

 

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست